Fotopasti a hlídací kamery

Jedná se o převratné záznamové zařízení jež ochrání váš majetek. Fotopast dokáže nahrát video i se zvukovou stopou. Fotopasti především dělají kvalitní fotografie jež vám umožní usvědčit nezvané návštěvníky nebo vám fotopasti prozradí jaká zvěř chodí na vaše krmeliště. Fotopast je ideálním pomocníkem jak pro myslivce tak např. i pro městské úřady, ale i bezpečnostní agentury. Fotopast odhalí jak zvěř tak nelegální skládky, zloděje apod.

EXTRA BONUS SIM karta k fotopasti zdarma

SIM karta k fotopasti zdarma

Internetový obchod lesazahrada.cz vám v rámci exkluzivní spolupráce s operátorem T-Mobile nabízí možnost získat SIM kartu k fotopasti ZDARMA a navíc právo aktivovat si k této kartě výhodný tarif, který jsme ve spolupráci s operátorem připravili speciálně pro uživatele fotopastí.

Jak získat SIM kartu zdarma?

Objednejte si z naší nabídky výhodných sad fotopastí se SIM kartou ZDARMA. Spolu s fotopastí obdržíte i aktivovanou Twist M2M SIM kartu nabitou startovacím kreditem 100 Kč.

Jak aktivovat výhodný tarif FOTOPAST?

Se SIM kartou zakoupenou spolu s fotopastí zajděte na některou ze značkových prodejen T-Mobile (seznam zde) kde s vámi sepíší novou Účastnickou smlouvu a tarif vám aktivují. Podrobné informace obdržíte spolu s vaší objednávkou.

Důležité upozornění!

Podmínkou zařazení do T-Mobile Programu je u každého RČ (zákazníka) nově uzavřená Účastnická smlouva. Účastnická smlouva musí být uzavřena prostřednictvím Značkové prodejny. Každý takový zákazník ke své Účastnické smlouvě může aktivovat maximálně 5 SIM-karet s výše uvedeným tarifem.

Zákazník s registrací na IČO nesmí mít se společností T-Mobile již uzavřenou Rámcovou smlouvu nebo Smlouvu významného zákazníka – v takovém případě se obraťte na svého obchodního zástupce.

Fotopast UM 565 3G

Fotopasti od nového výrobce - UOVision mají možná konzervativní vzhled, ale ve skutečnosti přinášejí řadu novinek a mají špičkové parametry. Velice robustní provedení předurčuje fotopasti UOV pro profesionální nasazení zejména na ochranu majetku. Jsou standardem pro policejní a další profesionální využití. Stejně dobře však poslouží pro monitorování zvěře. K zabezpečení fotopasti je možno objednat průběžný lanový zámek, pro který má tělo fotopasti integrovaný průvlak, ocelovou skříňku a pro trvalou instalaci je vhodné použít montážní patici s polohovacím mechanismem. Více...

UOVision UM 565 + SD karta zdarma

Fotopasti od nového výrobce - UOVision mají možná konzervativní vzhled, ale ve skutečnosti přinášejí řadu novinek a mají špičkové parametry. Zcela neviditelné a přitom extrémně účinné IR osvětlení o vlnové délce 940vnm, skryté navíc černou clonou, díky kterému je fotopast nenápadná při nočním snímání. Širokopásmové PIR čidlo, které fotopast aktivuje ihned, jakmile objekt vstoupí do zorného pole objektivu, díky němuž fotopast nepromešká žádný záběr. Elektronická kompenzace pro denní snímky nahrazující choulostivou mechanickou clonu. Více...

Fotopast UV 535-PANDA + SD karta zdarma

Technická specifikace:

 • UV/UM535-PANDA
 • Rozlišení snímku Max 6MP, skutečné rozlišení 5MP
 • Objektiv F/NO=3.0 FOV(zorné pole)=52°
 • IR-osvětlení Max. 10M – 12M (podle podmínek)
 • Displej 1.5” LCD
 • Paměťová SD karta maximálně 16GB
 • Rozlišení Video VGA(16fps) ; QVGA(20fps)
 • Více parametrů...

Fotopast UM535-PANDA novinka + SD karta zdarma

UM535 Panda má tyto přednosti:

 • MMS i GPRS odesílání snímků
 • Ovládání prostřednictvím SMS
 • Lepší osvit a kvalitnější noční snímky
 • Přehledné české menu
 • Parametry...

Fotopast UWAY žhavá novinka

Precizní fotopast UWAY VH400HD s velmi výkonným a absolutně neviditelným přísvitem s vlnovou délkou 940nm, vhodná na umístění kdekoliv, kde chcete mít okamžitý přehled o dění - krmeliště, chalupa, pozemek.

Fotopast UWAY VH400HD vyniká především v rychlosti snímání, která může být až 0.2s. Funguje na 8 AA 1.5V baterií, které vydrží až 10000 fotografií.

Dosah neviditelného přísvitu je skvělých 21 metrů. Více...

Moultrie Panoramic 150

NOVINKA ve světě fotopastí

Firma Moultrie představila model P-150, jeden z nejunikátnějších a nejinovativnějších zařízení svého druhu v posledních několika letech. Moultrie Panoramic přichází s revolučním řešením, které umožňuje zvětšit úhel pohledu trojnásobně, tzn. až do 150 stupňů. A to vše díky velmi tichému mechanismu "Silent-Slide", který umožňuje fotopasti vytváření panoramatických fotografií. Fotopast Moultrie Panoramic je vybavena 8mpx objektivem, který má dva režimy: "Panorama" a "Single mode". V Panoramatickém režimu, když se spustí kamera, zachycuje tři fotografie a pak je spojí do jednoho celku, extra širokého obrazu. V režimu "Single mode", se objektiv fotoaparátu přesune do oblasti, kde je detekován pohyb a zaklapne jednu 16:9 fotografii nebo video. Více...